AGL

Dedike Taşımacılık Hizmetleri

Adatepe Lojistik olarak; Türkiye’nin her bölgesinde taşımacılık ihtiyaçlarınızla ilgileniyor ve beklentilerinizi karşılayan bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyoruz. Sorunlarınızda size yardımcı olmaya her zaman hazırız.
Profesyonel filo yönetimi hizmet ağımız, deneyimli ve iyi eğitimli personelden oluşan bir ekiple tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Yerel ekiplerimiz, tüm Türkiye’de hizmetinizdedir. İster İstanbul’dan Antalya’ya ister Ankara’dan Bursa’ya bir transfer olsun, müşterilerimize yüksek kaliteli hizmetler sunmak için Türkiye’nin 81 ilinde her zaman hizmetinizdeyiz.
Departmanımızın dağıtım merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Son teknolojiyle donatılmış tesisimiz, siparişinizin zamanında ve hasarsız durumda teslim edilmesini sağlamak için en son teknolojiyle donatılmıştır. Biz tarafımızdan taşınan siparişleriniz ne olursa olsun zamanında hizmet almanızı sağlamak için kamyon, kamyonet, panelvan ve treyler filomula hizmetinizdeyiz. Ayrıca, ürünlerinizin varış noktanıza güvenli bir şekilde ulaştığından emin olmanıza yardımcı olmaya hazır deneyimli sürücüler ve personelden oluşan bir ekip istihdam ediyoruz.
Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize uygun fiyatlı çözümler sunabilmemiz için uygun fiyatlarla hızlı teslimat sağlama konusunda 1968 yılından günümüze mükemmel bir üne sahip olmaktan gurur duyuyoruz!
Müşterilerimiz en yüksek önceliğimizdir ve onların en kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla erişebilmelerini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yaparız. İş modelimiz üstün müşteri hizmeti ve özeni sunmak üzerine kuruludur

SAKARYA

Hanlı Sakarya Mh. Şehit Onbaşı Zekeriya Gözyuman Cd. 113/8

0 262 241 70 04 - 05321007364 | Mail: info@adatepelojistik.com

GEBZE

Barış Mh. 1805 Marmara Nakliyeciler Sitesi No:3 Gebze, Kocaeli

0 262 641 76 13 - 0532 796 68 67 | Mail: info@adatepelojistik.com