AGL

Depolama Hizmeti

Depolama sürecimiz, kaliteyi korurken zamandan ve paradan tasarruf etmeyi mümkün kılan teknoloji ilkesine dayanmaktadır. Bu alanda uzun yıllardır çalışıyoruz, bu yüzden nasıl doğru yapılacağını biliyoruz! Ürünlerinizi çevre dostu bir şekilde depolamanızı sağlayan modern ekipmanlar kullanıyoruz. Sıkı kalite kontrol sistemimize ek olarak, depolama sistemlerimizde son teknolojik malzeme teknikleri de kullanıyoruz. Depolama sistemlerinizin hızlı ve verimli bir şekilde işlenmesini istiyorsanız, bugün bizimle iletişime geçin!
Kiralık depolama hizmetleri
• Deponuzu bünyenizde işletmeniz, Depo kiralama veya işletmesini yaptırmanızdan da daha pahalıya mal olur ama aynı zamanda, ürünlerinizin müşterilerinize sevk dilirken veya depo içerisinde oluşa bilecek hasarlar, firmamız tarafından yaptırılan özel sigorta kapsamında sizleri zarar uğratmadan tazmin edilirler, bu nedenle nakliye sırasında (hatta depolanırken) herhangi bir şey hasar görürse, artık değiştirme veya onarım gibi masrafları cebinizden ödemekle yükümlü olmayacaksınız!
Bir zamanlar için üretilen ürünler, artık tüketim halinde. Kullanmak yerine, arzulamak, alışveriş yapmak hemen bahsi geçen sözcüklerdir. Bu nedenle de, üretimi, ya da içinde yaşadığımız dünyada kendine yer bulan rekabetin getirdiğini hem düşünen hem de bilen ve bu faktörlere cevap geliştiren tüm firmanın her şeyden önce ihtiyacı olan, bir depoya sahip olmasıdır.

Lojistik Depo
Adatepe Global Lojistik olarak, 1968 yılından beri faaliyet gösteren bir şirkettir. Aşağıdakiler dâhil olmak üzere çeşitli hizmetler sunuyoruz:
• Lojistik Depo, ister küçük ister büyük miktarlarda olsun, eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolamak için mükemmel bir hizmettir.
• Fiyatlarımız rekabetçidir ve personelimiz ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmanıza yardımcı olacaktır.
• Elimizde birçok farklı türde depolama çözümü var, bu nedenle belirli bir şey arıyorsanız, lütfen bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
AGL Adatepe Global Lojistik olarak, sektörde ki öncü firmalar arasında yerini alan dağıtım ve depolama ağımız her gün daha da yaygınlaşmaktadır. Bunun en önemli sebebi ise, müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetlerdir. Lojistik Depolama alanında tüm Ülkemize sunduğumuz hizmetlerde; müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vererek ekonomik açıdan da en tasarruflu depolama planlarını sunuyoruz…
Depo kiralama
Depo Hizmetleri, müşteri talebi ve depolanacak ürüne göre değişiklik gösteren bir hizmettir. Bu yapılanmasının amacı depolama hizmeti yanında piyasanın da en ekonomik ve ekolojik depolama hizmetini sunmaktır.
Depo kiralama, AGL Lojistik tarafından sunulan çok önemli bir hizmettir. Müşterilerimizin siparişlerini zamanında teslim etmemize yardımcı olan ana hizmetlerden biridir.
AGL Depo kiralama ve yönetme hizmetinde temelde ürününüzü nakliye ve depolama sırasında koruyan bir özel sigorta poliçesi tarafından korur ve bu süre içerisinde başına bir şey gelmesi durumunda sigorta poliçe belgeleriniz ve buna ilişkin belgeler (fatura gibi) aracılığıyla şirketimizden tazminat talebinde bulunabileceksiniz. Bu hizmet sizi kayıp, hasarlı vb durumlarda oluşa bilecek maliyetlerden koruyacaktır. Küçük ölçekli işletmelerden büyük şirketlere kadar her büyüklükteki işletme için size en güvenilir ve uygun fiyatlı depolama çözümlerini sunabiliyoruz.
Depolama Hizmetine Neden İhtiyaç Duyulur?
• Varlıklarınızı korumak ve güvende tutmak isteyen bir işletme sahibisiniz
• Uzun süre saklanması gereken malzeme stokuna sahipseniz.
• Hırsızlığa veya hasara karşı korunmaya önem veriyor ve ürünlerinizin depolama ve sevkiyat aşamasını profesyonel uzman kadrolara teslim etmek istiyorsanız.
· Gelişime ve teknolojiye ayak uydurarak şirketinizi geliştirmek ve hacminizi büyütmek için.

SAKARYA

Hanlı Sakarya Mh. Şehit Onbaşı Zekeriya Gözyuman Cd. 113/8

0 262 241 70 04 - 05321007364 | Mail: info@adatepelojistik.com

GEBZE

Barış Mh. 1805 Marmara Nakliyeciler Sitesi No:3 Gebze, Kocaeli

0 262 641 76 13 - 0532 796 68 67 | Mail: info@adatepelojistik.com